Akcia Výpredaj Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Plátenky Bohempia VIKLA slip-on tan/off white

Neohodnotené
 

Konopné letno-jarné barefoot našuchovačky českej značky Bohempia.

Dostupnosť Vypredané
Variant
Bežná cena €94,40
Ušetríte €56,64 (–60 %)
€37,76
   
Značka Bohempia
Kategória Dospelácke
 

Barefoot rada tenisiek ponúka rôzne modely - všetky majú širokú špičku s dostatkom miesta pre prsty, pružnú podrážku s nulovým dropom, navyše sú naozaj ľahké, ale zároveň pevné, vyrobené z ekologických materiálov. Konopné vlákno má antibakteriálne účinky, je priedušné a pevné. Vulkanizovaná podrážka je z prírodného kaučuku je protišmyková. Podšívka z prírodnej bavlny je priedušná. Všetky výrobky Bohempie sú nostieľmi PETA-approved Vegan certifikátu.

Pred prvým použitím odporúčame topánky naimpregnovat bežným impregnačným prostriedkom.

 

 

 

 

Česká inovatívna značka , ktorá začal v roku 2015 vyrábať tenisky a neskôr aj iné produkty z technického konope. Potrpia si na ekologickú a sociálnu udržateľnosť v móde a zodpovednosť voči ľuďom aj životnému prostrediu. Celý výrobný proces od nákupu konope, cez jeho spracovanie až po výrobu prebieha v EU. Pri spracovaní konope sa spotrebuje oveľa menej vody a hnojív ako napríklad pri bavlne, navyše sa nemusí dovážať z ďaleka. Má skvelé prírodné funkčné vlastnosti - termoregulácia, priedušnosť, vysoká savosť, blokácia UV žiarenia aj pevnosť vlákna.

Barefoot rada tenisiek ponúka rôzne modely - všetky majú širokú špičku s dostatkom miesta pre prsty, pružnú podrážku s nulovým dropom, navyše sú naozaj ľahké, ale zároveň pevné, vyrobené z ekologických materiálov.